Balon serce 10" -
search
  • Balon serce 10" -
  • Balon serce CZERWONE -50 szt

Balon serce CZERWONE -50 szt

24,76 zł
Ilość

Balony SERCA CR włoskiego producenta Gemar Balloons

Specyfikacja balonów:

  • kolor: czerwony 
  • średnica: 11”/ 28 cm
  • obwód: 92 cm
  • pojemność: 12,5l
  • ilość: 50 sztuk baloników

Prezentowane przez nas balony to zestaw dodatków, stworzony specjalnie z myślą o specjalnych okazjach, imprezach i uroczystościach. Wyróżniają się kształtem serca, utrzymanym w klasycznym odcieniu głębokiej czerwieni. Balony serca pozwolą na unikatowe udekorowanie każdej przestrzeni, w którym odbywać się będzie zabawa. Świetnie prezentują się zarówno powieszone na suficie, jak i na podłodze. Balony w kształcie serca przypadną do gustu na pewno zakochanym. Doskonale sprawdzą się podczas każdej romantycznej kolacji czy podczas wykreowania oryginalnych oświadczyn. Czerwone balony serca pozwalają na mnóstwo możliwości, w idealny sposób dekorując każdą przestrzeń zarówno wewnętrzną, jak i zewnętrzną.

Dekoracja w romantycznym charakterze

Poszukujesz unikatowej dekoracji w romantycznym charakterze? Pragniesz w łatwy sposób podkreślić miłosny klimat swojej uroczystości? Postaw na balony w kształcie serca, które zachwycą każdego gościa! Będą pełnić rolę oryginalnej dekoracji każdej przestrzeni. Świetnie sprawdzą się na weselach, ceremoniach ślubnych, romantycznych kolacjach czy oświadczynach. Ich kształt sprawia, że zwyczajny balon będzie w stanie podkreślić miłosny, rustykalny charakter danej imprezy. Dzięki temu, można wytworzyć niepowtarzalny charakter. Balony serca w większej kompozycji będą w stanie stworzyć niezwykłą ozdobę.

Oryginalna możliwość nadruku balonów

Na każdym balonie w kształcie serca umożliwiamy wykonanie najwyższej jakości nadruku, który pozwoli całkowicie odmienić wartość i właściwości produktu. Jest to gratka przede wszystkim dla klientów firmowych, którzy poszukują nietuzinkowego produktu marketingowego. Na każdym balonie serce można wykonać swój indywidualny nadruk, będący logo, grafiką bądź hasłem reklamowym firmy. Dzięki temu, marka staje się bardziej rozpoznawalna, co wpływa na postrzeganie jej wizerunku. Usługa nadruku balonów w kształcie serca spełni oczekiwania także nowożeńców oraz osób zakochanych. Dzięki tej możliwości można stworzyć unikatową grafikę bądź napis, według indywidualnych potrzeb.

478
Nowy