Balony pastelowe -
search
  • Balony pastelowe -
  • Balony pastelowe -

Balony pastelowe - błękitne G90/09 baloniki GEMAR balon na URODZINY PARTY

27,19 zł
Ilość

Balony pastelowe włoskiego producenta Gemar Balloons

Specyfikacja balonów:

  • kolor: G 90/09 błękitne
  • średnica: 10”/ 26 cm
  • ilość: 100 sztuk baloników w paczce
  • flotacja: 18h

BALONY PASTELOWE - BŁĘKITNE G90/09 BALONIKI GEMAR BALON NA URODZINY PARTY

Szukasz idealnych balonów, które idealnie wpasują się w dekorację Twojej imprezy? Balony pastelowe GEMAR w kolorze błękitnym to doskonały wybór! Te przepiękne balony mają średnicę 26 cm/10 ” i pojemność 8,3 litra, co oznacza, że będą wyglądać fantastycznie zarówno jako ozdoba stołu, jak i wypełnione helem i unoszące się w powietrzu.

Balony pastelowe GEMAR to nie tylko wspaniały sposób na ozdobienie imprezy, ale także na stworzenie niezapomnianych i kreatywnych dekoracji. Możesz je wykorzystać do dekorowania łuków, girland, wieńców, kolumn, a nawet do tworzenia imponujących rzeźb z balonów. Możliwości są nieograniczone!

Balony pastelowe GEMAR są idealne dla każdego, kto organizuje uroczystości. Możesz je wykorzystać do ozdabiania urodzin, wesel, chrzcin, baby shower, a także do dekoracji komunijnych, jubileuszowych, firmowych, czy imprez tematycznych.

Balony pastelowe GEMAR to produkty najwyższej jakości, co oznacza, że są bezpieczne dla dzieci i dorosłych. Są łatwe w użyciu, a dzięki długiej flotacji 18 h, będziesz miał pewność, że Twoja dekoracja będzie wyglądała perfekcyjnie przez całą imprezę.

Zapewnij sobie niezapomniane wrażenia i stwórz wspaniałą dekorację z balonami pastelowymi GEMAR w kolorze błękitnym. Kup teraz i ciesz się wspaniałą imprezą!

478
Nowy