Balony pastelowe -
search
  • Balony pastelowe -
  • Balony pastelowe -

Balony pastelowe - lawendowy g90/49 baloniki GEMAR balon na URODZINY PARTY

27,19 zł
Ilość

Balony pastelowe włoskiego producenta Gemar Balloons

Specyfikacja balonów:

  • kolor: G 90/49 lawendowy
  • średnica: 10”/ 26 cm
  • ilość: 100 sztuk baloników w paczce
  • flotacja: 18h

Żadne przjęcie nie powinno odbyć się bez odpowiednich dekoracji. To one właśnie nadają atmosfery zabawy, która pozywtywnie wpływa na gości. Udekorowanie sali, w której odbywa się przyjęcie jest tak samo ważne, jak dobór smakowistych przekąsek czy zdecydowanie się na olśniewającą kreację. Balony pastelowe lawendowe to świetny pomysł na aranżację delikatną, ale jednocześnie bardzo elegancką.

Balony pastelowe lawendowe

Kolor lawendy mimo, że mogłybyśmy pokusić się o zaliczenie go do pasteli, to jednak jest to bardzo ciekawy, nieoczywisty i efektowny kolor. I taki przyjazny! Świetnie sprawdzi się oczywiście w towarzystwie bieli, ale piorunujące wrażenie zrobi w parze ze złotem czy kolorem żółtym. Doskonale czuje się w okolicznościach tak modnych ostatnio przeźroczystości. Pięknie współgra z niemalże mroźną zielenią np. sukulentów. Dlatego też balony pastelowe lawendowe wykorzystane na przyjęciu będą ciekawie prezentować się w połączeniu z granatem czy mocniejszym różem.

Balony pastelowe lawendowe - gdzie wykorzystać?

Lawenda jako kolor przewodni sprawdzi się zarówno w sielskich klimatach w otoczeniu natury i polnych skarbów, ale przy odrobinie szkła i jego transperentności nabierze już zdecydowanie bardziej wytwornego wyrazu. Świece tylko podkreślą magiczny kolor lawendy, która odnajdzie się w stylu. Nie oznacza to jednak, że balony pastelowe lawendowe nie będą się dobrze prezentować również w klasycznych aranżacjach. Warto postawić na ten efektowny dodatek również przy tworzeniu eleganckiego przyjęcia dla znajomych.

Balony pastelowe lawendowe w naszym sklepie internetowym

Ten klasyczny, a zarazem bardzo oryginalny dodatek sprawdzi się na przyjęciach każdego rodzaju. Świetnie będzie się prezentował zarówno na imprezach dla dzieci, jak i dla dorosłych. Delikatne odcienie lawendy sprawią, że przyjęcie będzie eleganckie i bardzo wyrafinowane. W naszej ofercie prezentujemy możliwość zamówienie własnego napisu na balonie, dzięki czemu zachowasz indywidualny charakter.

499
Nowy