Torba papierowa 30x17x34 cm - biała
search
 • Torba papierowa 30x17x34 cm - biała
 • Torby papierowe EKO BIAŁE 30x17x34 cm / 1 szt / TORBA na zakupy TOREBKI do sklepu
 • Torby papierowe EKO BIAŁE 30x17x34 cm / 1 szt / TORBA na zakupy TOREBKI do sklepu

Torby papierowe EKO BIAŁE 30x17x34 cm / 1 szt / TORBA na zakupy TOREBKI do sklepu

2,00 zł
Ilość

Wymiary torebki:

 • Szerokość: 30 cm
 • Głębokość: 17 cm
 • Wysokość: 34 cm

Rodzaj papieru torby:

 • gramatura : 100 g/m2
 • kolor: białe krafft

Wytrzymałość toreb:

 • ok. 6-7 kg
 • uchwyt : papierowy skręcany

Pakiet toreb zawiera:

 • od 1 sztuki

Torba papierowa 30x17x34 cm 

Torba wyprodukowana w Polsce, wykonana z papieru krafft 100g/m2.

Wykończona uchwytem papierowym skręcanym klejonym od wewnątrz. Wytrzymałość ok. 7-8kg.

Możliwość wykonania indywidualnego nadruku już od 100 sztuk.

O szczegóły nadruku sitodrukowego lub flexograficznego zapytaj naszych handlowców. 

UWAGA! Torby mogą się różnić od podanych wymiarów o +/- 1 cm.

*Kolory na zdjęciach mogą delikatnie odbiegać od rzeczywistych, wynika to z różnych ustawień kalibracji monitorów.

Prezentowany produkt to torba papierowa o wymiarach 30x17x34 cm w kolorze klasycznej bieli. Model jest całkowicie polskim produktem, tworzonym w zgodzie z najnowocześniejszymi technologiami i innowacyjnymi rozwiązaniami. Torba wykonana została z najwyższej jakości białego papieru krafft o gramaturze 100 g/m2. Model wyróżnia się odpowiednią sztywnością i grubością, co sprawia że jest niezwykle wytrzymała i solidna. Pozwoli przenosić nawet dość duży ciężar zawartości, nawet do 7-8 kg. Świetnie sprawdzi się jako produkt marketingowy firm, który w doskonały sposób wyeksponuje wszystkie gadżety.

Torba papierowa z logo Twojej firmy? To możliwe!

Dodatkiem do białej torby papierowej, który sprawia, że produkt zyskuje jeszcze więcej wyjątkowych właściwości jest usługa nadruku sitodrukowego bądź flexograficznego. Ta możliwość sprawia, że element zyskuje indywidualny i osobisty charakter. Usługa nadruku na białych torbach z papieru została stworzona z myślą o klientach firmowych, którzy dbają o własny wizerunek i rozwój. W dzisiejszych czasach duże znaczenie ma marketing i reklama, dlatego marki poszukują ciekawego pomysłu na wyróżnienie się spośród innych na rynku. Bardzo kreatywnym rozwiązaniem są torby papierowe z logo bądź hasłem reklamowym firmy, które będą w stanie sprawić, że dana marka stanie się bardziej popularna i rozpoznawalna.

Wyeksponuj w prosty sposób swoje gadżety reklamowe

Torby papierowe z nadrukiem zazwyczaj bywają dodatkiem do głównych gadżetów reklamowych firmy. W prosty, ale niezwykle elegancki sposób są w stanie wyeksponować ich walory estetyczne. Dzięki torbom z papieru, produkt marketingowy nie jest od samego początku ani widoczny, ani oczywisty. Schowanie gadżetów w efektownej paczce z nadrukiem firmy wprowadzi nutkę niepewności wśród obdarowywanych, pozyskiwanych konsumentów. Torby wykonane z papieru to niezwykle prosty i tani sposób, by móc istotnie wpłynąć na rozwój i działania swojej marki. Może to prawdziwy klucz do sukcesu?

8103
Nowy