Torba bawełniana ecru 38x42cm, 140g/m2 uchwyt długi
search
  • Torba bawełniana ecru 38x42cm, 140g/m2 uchwyt długi
  • Torba bawełniana ecru 38x42cm, 145g/m2 uchwyt długi
  • Torba bawełniana ecru 38x42cm, 145g/m2 uchwyt długi

Torba bawełniana ecru 38x42cm, 140g/m2 uchwyt długi

5,99 zł
Ilość

Wymiary torebki:

  • Szerokość: 38 cm
  • Wysokość: 42 cm

Rodzaj materiału torby:

  • gramatura : ok 140g/m2
  • materiał: naturalna surówka bawełniana

Wytrzymałość toreb:

  • ok. 6-7 kg
  • uchwyt : długi ok. 70cm
  • wzmocnienie: przeszycie X-stick

TORBA BEZ DNA I BOKÓW 

Standardowa torba bawełniana ecru w rozmiarze 38x42cm, 140g/m2

Długi uchwyt z przeszyciem wzmacniającym X-stick.

Na torebkach możliwy nadruk cyfrowy już od 1 sztuki lub sitodrukowy od 100 sztuk. 

UWAGA! Torby mogą się różnić od podanych wymiarów o +/- 1 cm - wynika to z procesu technologicznego.

Torba jest wykonana z naturalnej surówki bawełnianej, więc przy próbie prania torby należy się liczyć z tym, że może stracić fason. W związku z powyższym pranie torby nie jest zalecane. Uszkodzenie torby w wyniku prania nie jest podstawą do reklamacji! 

*Kolory na zdjęciach mogą delikatnie odbiegać od rzeczywistych, wynika to z różnych ustawień kalibracji monitorów.

Wygoda podczas zakupów

Wybierając się do sklepu po niby jedną rzecz, często wraca się z naręczem siatek i siateczek, które później zalegają w szafkach, a my nie wiemy, co z nimi zrobić. Dobrym pomysłem jest więc zakup jednej, ale pojemnej i wytrzymałej torby, która pozwoli nam zmieścić większą liczbę zakupów. Do tego, będzie torbą wielokrotnego użytku. Torba bawełniana na zakupy będzie tutaj rozwiązaniem, które ułatwi załatwienie wszystkich sprawunków oraz pozwoli się nie rozdrabniać na kilka oddzielnych siatek. Jest łatwa w złożeniu – nie będzie zajmowała dużo miejsca w torebce lub plecaku. Można zabrać ją wszędzie i skorzystać, gdy nadarzy się okazja do kupienia czegoś drobnego. Torba jest wytrzymała i pojemna, dlatego można ją z powodzeniem zabrać na większe sprawunki.

Niedroga i praktyczna torba

Zabierając ze sobą swoją własną torbę na zakupy jest się całkowicie niezależnym od popularnych, jednorazowych siatek. Można również lepiej zaplanować zakupy i nie nabywać „potrzebnych" rzeczy pod wpływem chwili. Bawełniana torba na zakupy to niedroga i praktyczna inwestycja. Jej niewątpliwym atutem jest długi uchwyt z przeszyciem wzmacniającym X-stick. Ponadto, na torbach możliwe jest naniesienie nadruku według życzeń klienta.

Naturalnie i solidnie

Prezentowane w naszym sklepie torby bawełniane zostały wykonane z wysokiej jakości naturalnych materiałów. Charakteryzują się dużą wytrzymałością na codzienną eksploatację, są praktyczne, łatwe w złożeniu, a ponadto mogą z powodzeniem pełnić rolę dodatku do codziennej stylizacji.

9535
Nowy