Torba bawełniana 38x42cm - Granatowa
search
  • Torba bawełniana 38x42cm - Granatowa
  • Torba bawełniana 38x42cm - Granatowa
  • Torba bawełniana 38x42cm - Granatowa

Torba bawełniana 38x42cm - Granatowa

7,34 zł
Ilość

Wymiary torebki:

  • Szerokość: 38 cm
  • Wysokość: 42 cm

Rodzaj materiału torby:

  • gramatura : ok. 150 gsm
  • materiał: naturalna surówka bawełniana

Wytrzymałość toreb:

  • ok. 6-7 kg
  • uchwyt : długi ok. 70cm
  • wzmocnienie: przeszycie X-stick

Torba bawełniana farbowana w rozmiarze 38x42cm, 135g/m2

Długi uchwyt z przeszyciem wzmacniającym X-stick.

Na torebkach możliwy nadruk cyfrowy już od 1 sztuki lub sitodrukowy od 100 sztuk. 

UWAGA! Torby mogą się różnić od podanych wymiarów o +/- 1 cm - wynika to z procesu technologicznego.

Torba jest wykonana z naturalnej surówki bawełnianej, więc przy próbie prania torby należy się liczyć z tym, że może stracić fason. W związku z powyższym pranie torby nie jest zalecane. Uszkodzenie torby w wyniku prania nie jest podstawą do reklamacji! 

*Kolory na zdjęciach mogą delikatnie odbiegać od rzeczywistych, wynika to z różnych ustawień kalibracji monitorów.

Torby bawełniane cieszą się ogromną popularnością. Chętnie nosimy w nich drugie śniadanie, materiały na dodatkowe kursy czy strój na siłownię. Zabieramy je także na zakupy – zakładając jedną torbę na ramię, dwie ręce mamy wolne. Materiałowe torby to ekologiczne rozwiązanie, z którego coraz chętniej korzystamy. Nie kupujemy za każdym razem jednorazowej foliówki, którą po przyjściu do domu wyrzucamy. W trosce o środowisko postawmy na kolorowe rozwiązania i wybierzmy stylową torbę bawełnianą granatową.

Torba bawełniania granatowa - niezwykle praktyczna

Materiałowe torby do zadruku metodą termotransferu łatwo utrzymać w czystości, dlatego są idealne do wzięcia w plener: do parku, na plażę, do lasu czy na piknik. Dodatkowo świetnie sprawdzają się również na zakupy. Wykonane z dobrej jakości materiałów, są odpowiednio odporne, dzięki czemu z łatwością można przynieść nawet spore ilości asortymentu. Dodatkowo torbę bawełnianią granatową można po prostu zwinąć, dzięki czemu świetnie sprawdzi się jako alternatywna torba do codziennego użytku.

Torba bawełniania granatowa - różnorodność

Bawełniane torby cenimy nie tylko za wygodę ich użytkowania. Ciekawe modele i jeszcze atrakcyjniejsze wzory sprawiają, że torba bawełniana to modny dodatek. Bogactwo kolorów sprawia, że w zależności od dnia wybieramy inną torbę, w której zabieramy obiad do pracy. Trend ten zaobserwowali właściciele firm, którzy postanowili wykorzystać bawełniane torby do reklamy swojej marki. Pomysł ten okazał się strzałem w dziesiątkę! Otrzymana w gratisie torba bawełniania granatowa jest świetną reklamą, którą użytkownik z powodzeniem wykorzystuje jako element codziennych stylizacji.

Torba bawełniania granatowa w naszej ofercie

Wszystkie torby posiadają oczywiście wytrzymałe uchwyty, dzięki czemu torbę można nosić w ręku lub przewiesić przez ramię. Na torbach wykonujemy nadruki – zgodnie z życzeniem Klienta. Druk cyfrowy możemy wykonać już od 1 sztuki, natomiast sitodruk od 100 sztuk. Torba bawełniania granatowa wykonana jest z surowicy bawełnianej dobrej jakości, dlatego też może zmieniać swój kształt po wypraniu w pralce. Nie jest to jednak podstawą do reklamacji produktu.

10
Nowy