Torba bawełniana 38x42cm - Jasno niebieska
search
  • Torba bawełniana 38x42cm - Jasno niebieska
  • Torba bawełniana 38x42cm - Jasno niebieska
  • Torba bawełniana 38x42cm - Jasno niebieska

Torba bawełniana 38x42cm - Jasno niebieska

7,34 zł
Ilość

Wymiary torebki:

  • Szerokość: 38 cm
  • Wysokość: 42 cm

Rodzaj materiału torby:

  • gramatura : ok. 150 gsm
  • materiał: naturalna surówka bawełniana

Wytrzymałość toreb:

  • ok. 6-7 kg
  • uchwyt : długi ok. 70cm
  • wzmocnienie: przeszycie X-stick

Torba bawełniana farbowana w rozmiarze 38x42cm, 135g/m2

Długi uchwyt z przeszyciem wzmacniającym X-stick.

Na torebkach możliwy nadruk cyfrowy już od 1 sztuki lub sitodrukowy od 100 sztuk. 

UWAGA! Torby mogą się różnić od podanych wymiarów o +/- 1 cm - wynika to z procesu technologicznego.

Torba jest wykonana z naturalnej surówki bawełnianej, więc przy próbie prania torby należy się liczyć z tym, że może stracić fason. W związku z powyższym pranie torby nie jest zalecane. Uszkodzenie torby w wyniku prania nie jest podstawą do reklamacji! 

*Kolory na zdjęciach mogą delikatnie odbiegać od rzeczywistych, wynika to z różnych ustawień kalibracji monitorów.

Czy wiesz, że plastikowe torby w ziemi rozkładają się 450 lat? Dlatego też coraz częściej korzystamy z jej ekologicznych odpowiedników, czyli torb bawełnianych dobrej jakości. W naszej ofercie przedstwiamya torby bawełaniane niebieskie, które doskonale sprawdzą się w każdej stylizacji, dodając jej świeżości i ekstrwagancji. Pamiętaj, że ekologia nie musi być nudnym obowiązkiem!

Torba bawełniania niebieska jako dodatek promocyjny

Klienci, którzy otrzymują w gratisie bawełnianą torbę z nadrukiem logo lub logotypu są zadowoleni i chętnie wracają do sklepu, lub punktu usługowego. Gdy Klient nosi torbę z logo, publicznie deklaruje, że korzystał z Twoich usług. Co więcej! Jest to także przekaz, że był z nich zadowolony i poleca ją każdemu. Jeśli zatem w barwach Twojej firmy występują odcienie niebieskiego, warto postawić na torbę bawełnianą niebieską. Nie ma lepszej promocji niż zaufana opinia zadowolonego klienta!

Torba bawełniania niebieska - niejedno zastosowanie

Torby bawełniane idealnie nadają się do pakowania produktów spożywczych, przez co możemy je spotkać w sklepach, hurtowniach oraz marketach. Torby bawełniane to produkt ekologiczny wykorzystywany wielokrotnie. Z nadrukiem doskonałe dla wystawców na targach, do promocji firmy a także do sprzedaży dla klientów. Na torbach bawełnianyach niebieskich wykonujemy druk cyfrowy logotyu lub sloganu już od 1 sztuki, natomiast sitodruk od 100 sztuk. Doradzimy najlepsze rozwiązanie, dzięki któremu zwiększy się rozpoznawalność Twojej marki.

Torba bawełniana niebieska w naszej ofercie

Torby tego rodzaju to również świetny dodatek stylizacyjny. Odpowiednio wyeksponowane i dobrane potrafią doskonale dopasować się do każdej stylizacji. Wybierając torbę bawełnianą niebieską możesz mieć pewność, że nikt nie przejdzie obok Ciebie obojętnie. Produkty w naszej ofercie wykonane są z naturalnej surowicy bawełnianej, dlatego też nie zalecamy prania ich w pralce. Mogą bowiem nieco się zniekształcić. Pamiętajmy, że zniszczenie torby bawełnianej w pralce nie może być podstawą do reklamacji.

4942
Nowy