Torba bawełniana 38x42cm - Chabrowa
search
  • Torba bawełniana 38x42cm - Chabrowa
  • Torba bawełniana 38x42cm - Chabrowa
  • Torba bawełniana 38x42cm - Chabrowa

Torba bawełniana 38x42cm - Chabrowa

7,34 zł
Ilość

Wymiary torebki:

  • Szerokość: 38 cm
  • Wysokość: 42 cm

Rodzaj materiału torby:

  • gramatura : ok. 150 gsm
  • materiał: naturalna surówka bawełniana

Wytrzymałość toreb:

  • ok. 6-7 kg
  • uchwyt : długi ok. 70cm
  • wzmocnienie: przeszycie X-stick

Torba bawełniana farbowana w rozmiarze 38x42cm, 135g/m2

Długi uchwyt z przeszyciem wzmacniającym X-stick.

Na torebkach możliwy nadruk cyfrowy już od 1 sztuki lub sitodrukowy od 100 sztuk. 

UWAGA! Torby mogą się różnić od podanych wymiarów o +/- 1 cm - wynika to z procesu technologicznego.

Torba jest wykonana z naturalnej surówki bawełnianej, więc przy próbie prania torby należy się liczyć z tym, że może stracić fason. W związku z powyższym pranie torby nie jest zalecane. Uszkodzenie torby w wyniku prania nie jest podstawą do reklamacji! 

*Kolory na zdjęciach mogą delikatnie odbiegać od rzeczywistych, wynika to z różnych ustawień kalibracji monitorów.

Torby ekologiczne to jeden z największych trendów ostatniego sezonu. Dzięki zainteresowaniu sprawą ekologiczną w świadomości społecznej, coraz więcej z nas korzysta z przyjaznych dla środowiska odpowiedników. Warto zatem przyjrzeć się naszej ofercie, wybierając odpowiedni kolor torby bawełnianej. Przedstawiamy torbę bawełnianę w kolorze chabrowym, która świetnie sprawdzi się w stylizacjach każdego rodzaju, zapewniając odpowiednią różnorodność.

Torba bawełniania w kolorze chabrowym - ekologiczny dodatek uniwersalny

Kolorowa torba bawełniana to produkt w 100% ekologiczny. Jest farbowana w sposób całkowicie bezpieczny dla środowiska, wykonana z bawełny o gramaturze 150g. Cechuje się wytrzymałością i odpowiednią trwałością. Wciąż da się jednak łatwo schować do kieszeni czyniąc ją przyjazną użytkownikowi. Żywotność bawełnianej torby ekologicznej jest bardzo długa, w tym czasie jest eksponowana w wielu miejscach przez jej użytkowników. Torba bawełniana w kolorze chabrowym sprawdza się w wielu sytuacjach, a jej intensywny kolor nie pozwala przejść obok niej obojętnie.

Torba bawełniania w kolorze chabrowym - promocja

Torby tego typu są tanim sposobem na promocję firmy oraz oryginalnym dodatkiem do codziennego stroju, dlatego coraz częściej decydujemy się na ich zakup, a różnego rodzaju przedsiębiorstwa z wielu branż coraz chętniej wykorzystują je jako gadżety firmowe z logotypem. Dodatkowo torba bawełniania w kolorze chabrowym to uniwersalny nośnik promocyjny, dlatego stawiając na skuteczny marketing firmy, warto pamiętać o ich potencjale.

Torba bawełniania w kolorze chabrowym w naszej ofercie

Nasze produkty wykonane są z naturalnej surówki bawełnianej. Oznacza to, że mogą one stracić swój pierwotny fason podczas prania. Dlatego też nie zalecamy prać toreb w pralce. Dodatkowo na torbie bawełnianej w kolorze chabrowym możliwe jest wykonanie nadruku cyfrowego już od 1 sztuki lub sitodrukowy od 100 sztuk. Kolory na zdjęciach mogą delikatnie odbiegać od rzeczywistych, wynika to z różnych ustawień kalibracji monitorów.

4900
Nowy