Torba bawełniana 38x42cm - Ciemno zielona
search
  • Torba bawełniana 38x42cm - Ciemno zielona
  • Torba bawełniana 38x42cm - Ciemno zielona
  • Torba bawełniana 38x42cm - Ciemno zielona

Torba bawełniana 38x42cm - Ciemno zielona

7,34 zł
Ilość

Wymiary torebki:

  • Szerokość: 38 cm
  • Wysokość: 42 cm

Rodzaj materiału torby:

  • gramatura : ok. 150 gsm
  • materiał: naturalna surówka bawełniana

Wytrzymałość toreb:

  • ok. 6-7 kg
  • uchwyt : długi ok. 70cm
  • wzmocnienie: przeszycie X-stick

Torba bawełniana farbowana w rozmiarze 38x42cm, 135g/m2

Długi uchwyt z przeszyciem wzmacniającym X-stick.

Na torebkach możliwy nadruk cyfrowy już od 1 sztuki lub sitodrukowy od 100 sztuk. 

UWAGA! Torby mogą się różnić od podanych wymiarów o +/- 1 cm - wynika to z procesu technologicznego.

Torba jest wykonana z naturalnej surówki bawełnianej, więc przy próbie prania torby należy się liczyć z tym, że może stracić fason. W związku z powyższym pranie torby nie jest zalecane. Uszkodzenie torby w wyniku prania nie jest podstawą do reklamacji! 

*Kolory na zdjęciach mogą delikatnie odbiegać od rzeczywistych, wynika to z różnych ustawień kalibracji monitorów.

Coraz częściej spotykamy się z rosnącym trendem na wykorzystanie ekologicznych, bawełnianych toreb. Dzieje się tak ze względu na rosnącą popularność zainteresowania ekologicznymi postawami społeczeństwa. Warto zatem zwrócić uwagę nie tylko na białe torby tego typu, ale również te, ktore dodatkowo są koloryzowane. Przedstawiamy torbę bawełnianą zieloną, która dzięki intensywności swojego koloru doskonale sprawdzi się jako dodatek do różnorodnych stylizacji.

Torba bawełniana zielona - gwarancja jakości

Niewątpliwą zaletą oferowanych przez nas ekologicznych wyrobów jest ich wytrzymałość. Wszystkie z nich posiadają mocne szwy, a dzięki wykorzystaniu przy ich produkcji trwałej bawełny bez problemu znoszą nawet duże obciążenia. Dodatkowo można z powodzeniem je złożyć i wrzucić do torebki, dzięki czemu zajmują mało miejsce i są przyjazne do codziennego noszenia. Nasze produkty przeznaczone są do wielokrotnego użytku. Zapewniamy, że wykonywane przez nas torby bawełniane z nadrukiem dzięki produkcji na indywidualne zamówienie są niezwykle unikalne. Torba bawełniania zielona to świetny dodatek do codziennych stylizacji. Prezentuje się lekko i przede wszystkim ekologicznie!

Torba bawełniania zielona - indywidualny styl

Oferowane przez nas ekologiczne torby mogą zostać zadrukowane dowolną grafiką, przedstawiającą logo, produkt, slogan lub ofertę Państwa firmy. Egzemplarze z nadrukiem wykonujemy pod indywidualne zamówienie. Każdorazowo bardzo szczegółowo dobieramy fason, wielkość oraz zestawienie barw w taki sposób, by wspomagały Państwa działania marketingowe. Nadruk cyfrowy na bawełniane torby zielone wykonujemy już od jednej sztuki, natomiast sitodruk już od 100 sztuk.

Torba bawełniania zielona w naszej ofercie

Torby tego rodzaju posiadają gramaturę 135 g/m2. Torba jest wykonana z naturalnej surówki bawełnianej, więc przy próbie prania torby należy się liczyć z tym, że może stracić fason. Dlatego też nie zaleca się prania torby w pralce. Kolory na zdjęciach mogą delikatnie odbiegać od rzeczywistych, wynika to z różnych ustawień kalibracji monitorów. Pamiętajmy również, że uszkodzenie bawełnianej torby zielonej w wyniku prania nie jest podstawą do reklamacji.

4778
Nowy