• Obecnie brak na stanie
Torba bawełniana 38x42cm - Szara
search
  • Torba bawełniana 38x42cm - Szara
  • Torba bawełniana 38x42cm - Szara
  • Torba bawełniana 38x42cm - Szara

Torba bawełniana 38x42cm - Szara

7,34 zł
Ilość
Obecnie brak na stanie

Wymiary torebki:

  • Szerokość: 38 cm
  • Wysokość: 42 cm

Rodzaj materiału torby:

  • gramatura : ok. 150 gsm
  • materiał: naturalna surówka bawełniana

Wytrzymałość toreb:

  • ok. 6-7 kg
  • uchwyt : długi ok. 70cm
  • wzmocnienie: przeszycie X-stick

Torba bawełniana 38x42cm - Szara

Torba bawełniana farbowana w rozmiarze 38x42cm, 135g/m2

Długi uchwyt z przeszyciem wzmacniającym X-stick.

Na torebkach możliwy nadruk cyfrowy już od 1 sztuki lub sitodrukowy od 100 sztuk. 

UWAGA! Torby mogą się różnić od podanych wymiarów o +/- 1 cm - wynika to z procesu technologicznego.

Torba jest wykonana z naturalnej surówki bawełnianej, więc przy próbie prania torby należy się liczyć z tym, że może stracić fason. W związku z powyższym pranie torby nie jest zalecane. Uszkodzenie torby w wyniku prania nie jest podstawą do reklamacji! 

*Kolory na zdjęciach mogą delikatnie odbiegać od rzeczywistych, wynika to z różnych ustawień kalibracji monitorów.

Komfortowa torba z bawełny

Dobre pomysły znacznie ułatwiają nam życie. Jednym z nich jest noszenie przy sobie pojemnej bawełnianej torby. Złożona w kostkę, nie zabiera wiele miejsca i może zawsze być schowana na dnie plecaka lub torebki. Nasza torba zakupowa wyposażona jest w długie uchwyty, które zapewniają komfortowe przenoszenie. Jest ekologiczna i nie będzie szkodzić naturze, nawet jeśli ktoś ją zgubi w środku lasu. Naszą torbę bawełnianą możesz podarować swoim klientom, to miły i użyteczny upominek!

Ekologiczna torba dla Ciebie

Dzisiaj ważne są działania proekologiczne. Takie postawy trafiły już do biznesu i handlu, ludzie doceniają przedsiębiorstwa i instytucje, którym zależy na dobru całej Ziemi. Bawełniana torba wykonana jest z surowca przyjaznego dla skóry, to materiał , który nie szkodzi, nie zaburza i nie zanieczyszcza piękna nieskażonej natury. Torba bawełniana to produkt, który doskonale podąża za nurtami ekologicznymi.

Nasze torby zakupowe mogą świetnie promować Twój biznes. Na Twoje życzenie naniesiemy na nie ciekawe grafiki i slogany reklamowe. W ten sposób powstaje użyteczny gadżet, który możesz wręczać swoim odbiorcom. Okazji jest wiele — począwszy od spotkania z klientem przy kasie w Twoim sklepie, przez koncerty i imprezy masowe, po specjalistyczne targi. Nasze torby z bawełny przydadzą się każdemu: uczniowi szkoły podstawowej, licealiście, studentowi, pracownikowi wielkiego zakładu, mamie spacerującej ze swoimi dziećmi po galerii handlowej i miłemu starszemu panu, który lubi zakupy na osiedlowym targu.

Mamy wiele produktów dla Ciebie!

Proponujemy Ci wysokiej jakości ekologiczne torby bawełniane oraz wiele innych produktów, które mamy w naszej szerokiej ofercie. Chcemy przynosić naszym klientom wiele korzyści, dlatego starannie przykładamy się do naszej pracy. Na torby z bawełny nanosimy trwałe i czytelne nadruki, dzięki czemu prezentują się fantastycznie! Zastanawiasz się, co wybrać? Jesteśmy do dyspozycji i służymy radą, wskażemy Ci produkty idealne dla Twojego biznesu. Przekonaj się, że reklama może być skuteczna i niedroga!

Zapraszamy do kontaktu z nami! 

Nowy