Torba bawełniana 38x42cm - Żółta
search
  • Torba bawełniana 38x42cm - Żółta

Torba bawełniana 38x42cm - Żółta

7,34 zł
Ilość

torba bawełniana żółta 

Wymiary torebki:

  • Szerokość: 38 cm
  • Wysokość: 42 cm

Rodzaj materiału torby:

  • gramatura : ok. 150 gsm
  • materiał: naturalna surówka bawełniana

Wytrzymałość toreb:

  • ok. 6-7 kg
  • uchwyt : długi ok. 70cm
  • wzmocnienie: przeszycie X-stick

Torba bawełniana 38x42cm - Żółta

Torba bawełniana 38x42cm, 135g/m2

uchwyt długi,

przeszycie X-stick

Torba bawełniana 38x42cm - Żółta

Torba bawełniana farbowana w rozmiarze 38x42cm, 135g/m2

Długi uchwyt z przeszyciem wzmacniającym X-stick.

Na torebkach możliwy nadruk cyfrowy już od 1 sztuki lub sitodrukowy od 100 sztuk. 

UWAGA! Torby mogą się różnić od podanych wymiarów o +/- 1 cm - wynika to z procesu technologicznego.

Torba jest wykonana z naturalnej surówki bawełnianej, więc przy próbie prania torby należy się liczyć z tym, że może stracić fason. W związku z powyższym pranie torby nie jest zalecane. Uszkodzenie torby w wyniku prania nie jest podstawą do reklamacji! 

*Kolory na zdjęciach mogą delikatnie odbiegać od rzeczywistych, wynika to z różnych ustawień kalibracji monitorów.

Torba bawełniana żółta

Każdy z nas potrzebuje czegoś, w co może zapakować swoje książki, rzeczy i produkty, które kupi np. w osiedlowym sklepiku. Foliowe reklamówki nie są wygodne — łatwo się niszczą i przedzierają. Z tego powodu, najczęściej po pierwszym użyciu, nadają się do wyrzucenia. O wiele lepsza jest torba z bawełny! Przyjazna dla skóry i miła w dotyku, pasuje do każdego, codziennego stroju. Kolor żółty jest niezwykle pozytywny i bardzo często wykorzystuje się go w reklamie. Barwa ta kojarzy się nam z ciepłem, słońcem, uśmiechem i wakacjami.

Ekologiczna torba zakupowa

Bawełna to naturalny materiał, który jest powszechnie stosowany w przemyśle odzieżowym i jemu pokrewnym. Naturalne włókno bawełniane wykazuje właściwości higroskopijne i doskonale współpracuje z ludzką skórą. Bawełniana torba z długimi uchwytami świetnie sprawdzi się podczas zakupów, ale można w nią zapakować także kilka zeszytów i przyborów, a potem pobiec np. na uczelnię!

Nasza torba zakupowa to także idealny nośnik reklamy. Żółty kolor to doskonałe tło, widać na nim wszystko bardzo wyraźnie. Możemy nadrukować na nim logo firmowe, znak graficzny danej działalności i wybrane hasło promocyjne. Taka forma reklamy nie jest kosztowna, a jednak działa skutecznie. Bawełniane torby wybiera wielu naszych kontrahentów! Właściciele i pracownicy rozdają je np. w butikach, sklepach z ekologiczną żywnością, drogeriach, księgarniach, w siedzibach fundacji, stowarzyszeń itp. Obdarowane osoby przechadzają się potem z tymi torbami zakupowymi po galeriach handlowych, ulicach, parkach i wielu różnych innych miejscach. Wszędzie tam może dotrzeć Twoja reklama!

Zainwestuj w ekologiczne torby zakupowe!

Jeśli planujesz działania marketingowe — zacznij od niedrogiej reklamy za pomocą toreb z bawełny. Są one dziś poszukiwane i każdy klient z chęcią je bierze. To produkty, które kojarzą się z ekologią — nie zanieczyszczają środowiska naturalnego, a ich ponowne przetworzenie jest łatwe.

Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy!

Zapraszamy do współpracy!

192
Nowy