Torba bawełniana 38x42cm - Czerwona
search
  • Torba bawełniana 38x42cm - Czerwona
  • Torba bawełniana 38x42cm - Czerwona
  • Torba bawełniana 38x42cm - Czerwona

Torba bawełniana 38x42cm - Czerwona

7,34 zł
Ilość

Wymiary torebki:

  • Szerokość: 38 cm
  • Wysokość: 42 cm

Rodzaj materiału torby:

  • gramatura : ok. 150 gsm
  • materiał: naturalna surówka bawełniana

Wytrzymałość toreb:

  • ok. 6-7 kg
  • uchwyt : długi ok. 70cm
  • wzmocnienie: przeszycie X-stick

Wybór odpowiedniej torby nie jest zadaniem łatwym, szczególnie jeśli rynek oferuje nam naprawdę ogrom różnego rodzaju rozwiązań. Jesteśmy przekonani o tym, że ta propozycja okaże się być idealną, jeśli ktoś stawia na ekologiczne, proste i doskonałe rozwiązania. Torba ekologiczna w kolorze czerwonym to jedna z naszych dzisiejszych propozycji dostępna w wachlarzu produktów. Idealna na co dzień, na zakupy, do pracy, wszędzie. Wykonana w taki sposób, by być trwałym produktem, w 100% spełniającym potrzeby, oczekiwania i wymagania wszystkich klientów.

Czerwona torba na zakupy idealną alternatywą ,,foliówek”

Wybierając się na zakupy widzimy, iż większość osób stawia na klasyczne ,,foliówki”, jako dostępne są w większości marketów. Czy zdajemy sobie jednak sprawę pakując w nie zakupy, jak ogromną są one stratą dla środowiska i niebezpieczeństwem dla zwierząt? Co więc w takiej sytuacji zrobić? Na pewno alternatywą wartą wyboru jest czerwona torba na zakupy, która sprawdza się w tej roli naprawdę doskonale. Pojemna, pakowna, pozwalająca zmieścić w jej wnętrzu drobne zakupy na co dzień. Zamiast więc foliowej torby, ten wybór wielokrotnego użytku na pewno będzie zdecydowanie lepszym zakupem.

Czerwona torba z bawełny - ekologiczne rozwiązanie dla każdego

Troska o ekologię powinna leżeć w naszym interesie, bo w końcu to od nas właśnie zależy, jak to nasze środowisko będzie wyglądało. Wybór odpowiednich produktów to już połowa sukcesu, a czerwona torba z bawełny stanowi jeden z tych wyborów obok których nie można przejść obojętnie. Model ten posiada wymiary 38 x 42 centymetry. Dzięki długim uchwytom z przeszyciem wzmacniającym X - stick jest wytrzymała, nawet pod dość dużym ciężarem. Istnieje możliwość wykonania na torbie nadruku cyfrowego, w zależności od potrzeb kupującego.

Płócienna torba czerwona - modny dodatek do stylizacji

A oprócz zakupów, taka płócienna torba czerwona to także doskonały wybór na co dzień. Wystarczy połączyć ją z odpowiednią stylizacją, by stanowiła ona doskonałe uzupełnienie dla stroju każdej kobiety. Dawniej takie torby spełniały rolę siatki na zakupy, dziś coraz częściej to właśnie one wykorzystywane są jako modny dodatek do każdego ubioru, zarówno tego w sportowym wydaniu, jak również i tego w nieco bardziej eleganckim stylu.

975
Nowy