Balony pastelowe -
search
  • Balony pastelowe -
  • Balony pastelowe -

Balony pastelowe - Czerwony g90/05 baloniki GEMAR balon na URODZINY PARTY

27,19 zł
Ilość

Balony pastelowe włoskiego producenta Gemar Balloons

Specyfikacja balonów:

  • kolor: G 90/05 czerwony
  • średnica: 10”/ 26 cm
  • ilość: 100 sztuk baloników w paczce
  • flotacja: 18h

Niezależnie od tego, jaki typ przyjęcia organizujesz, warto postawić na klasyczne i oryginale dodatki do wystroju. Aranżacja imprezy jest bardzo ważne ze względu na to, że to ona najczęściej dodaje odpowiedniej atmosfery gościom. Bez wykwintnych dodatków żadna z imprez nie byłaby tak udana. Zadbaj o to, aby Twoi goście mogli dobrze bawić się na przyjęciu i spraw, aby klimat był wyjątkowy. Pomogą Ci w tym balony czerwone pastelowe, które stały się jednym z najbardziej stylowych odcieni na rynku designerskim.

Balony czerwone - intesywna romatycznść

Dla wielu osób tradycja i klasyka nigdy nie wyjdzie z mody. Bo tak naprawdę czy trzeba silić się na unikalny klimat przyjęć weselnych, kiedy w tym, co znamy tkwią tak olbrzymie pokłady piękna i elegancji? W tym przypadku wystarczy położyć nacisk na jeden akcent, aby ten wyjątkowy dzień był cudowny. Warto zatem wybrać coś intensywnego, ale jednocześnie eleganckiego. Doskonałym motywem przewodnim na wesele będzie właśnie czerwień. To kolor miłości i pożądania. Zestawiony z klasyczną bielą sprawi, że atmosfera przyjęcia będzie niezapomniana. Balony czerwone to doskonały pomysł na uzupełnienie romantycznej aranżacji.

Balony czerwone pastelowe - stylowo i z klasą

Pastele na dobre zagościły w aranżacjach wnętrzarskich, ale również różnorodnych przyjęć. Z powodzeniem podczas imprez można znaleźć tematyczne dodatki, które sprawiają, że pastele doskonale oddają kliamt glamour i elegancji. Dzieje się tak również na weselach. Odpowiednio dopasowane dodatki w klasycznych kolorystycznych odcieniach sprawiają, że przyjęcie prezentuje się niezwykle stylowo. Czerwone balony to mocny akcent, ale z pewnością będzie się prezentował w niezapomniany sposób.

Czerowne balony w sklepie internetowym

Oferujemy czerwone balony pastelowe w ofercie naszego sklepu internetowego. Wszystkie produkty posiadają ateksty dla dzieci poniżej 3 roku życia, dzięki czemu są bezpieczne dla ich zdrowia. Balony czerwone można również z powodzeniem wykorzystać na wydarzeniach dla dorosłych. Doskonale sprawdzą się na wieczorach kawalerskich lub panieńskich.

496
Nowy