Torba papierowa 30x17x44 cm - eko brązowa
search
 • Torba papierowa 30x17x44 cm - eko brązowa
 • Torby papierowe EKO BRĄZOWA 30x17x42 cm / 25 szt / TORBA a3 na zakupy TOREBKI do sklepu
 • Torby papierowe EKO BRĄZOWA 30x17x42 cm / 25 szt / TORBA a3 na zakupy TOREBKI do sklepu

Torby papierowe EKO BRĄZOWA 30x17x42 cm / 25 szt / TORBA a3 na zakupy TOREBKI do sklepu

44,40 zł

(1,78 zł szt)

Ilość

Wymiary torebki:

 • Szerokość: 30 cm
 • Głębokość: 17 cm
 • Wysokość: 42 cm

Rodzaj papieru torby:

 • gramatura : 90 g/m2
 • kolor: brązowy krafft

Wytrzymałość toreb:

 • ok. 6-7 kg
 • uchwyt : papierowy skręcany

Pakiet toreb zawiera:

 • 25 sztuk

Torba papierowa 30x17x44 cm

Torba wyprodukowana w Polsce, wykonana z papieru krafft 90g/m2.

Wykończona uchwytem papierowym skręcanym klejonym od wewnątrz. Wytrzymałość ok. 7-8kg.

Możliwość wykonania indywidualnego nadruku już od 100 sztuk.

O szczegóły nadruku sitodrukowego lub flexograficznego zapytaj naszych handlowców. 

UWAGA! Torby mogą się różnić od podanych wymiarów o +/- 1 cm.

*Kolory na zdjęciach mogą delikatnie odbiegać od rzeczywistych, wynika to z różnych ustawień kalibracji monitorów.

Mocna ekotorba

Potrzebujesz torby zakupowej, która spełni wysokie wymagania? Mamy dla Ciebie świetnej jakości torbę z papieru, która wyróżnia się niezwykłą wytrzymałością. Aby zrobić naszą torebkę, użyliśmy surowca o znakomitych parametrach — papieru krafft 90g/m2, który zapewnia wytrzymałość na ciężar ok. 7-8 kilogramów. Ekotorba jest ładnie i starannie wykończona, ponadto można na niej nadrukować logo lub slogan reklamowy, przez co nasz produkt staje się skutecznym narzędziem marketingowym.

Prosty sposób na reklamę

Każdy przedsiębiorca po pewnym czasie zetknie się z pojęciem kreowania wizerunku. Nie jest obojętne przecież, jak firma jest odbierana przez klientów, jakich kanałów używa, by się promować i ile wysiłku wkłada w te wszystkie czynności. Bardzo istotne jest oryginalne i charakterystyczne logo, które pozwala na identyfikację firmy. Dobrze jest także dysponować hasłem reklamowym, które łatwo zapada w pamięć. Firmowy znak graficzny i slogan promocyjny można potem umieszczać w dowolnych miejscach i na różnych przedmiotach — np. torbach z papieru. Taka reklama łatwo dociera do wielu ludzi, którzy zaczynają poznawać Twoją markę i wszystko, co oferujesz. W estetyczne torby z papieru można zapakować wiele różnych przedmiotów, nasze produkty przydadzą się w księgarni, w sklepie ze zdrową żywnością, w butiku z niszową odzieżą, w sklepie z herbatami i kawą i w bardzo wielu różnych miejscach. Upominek zapakowany w ekotorbę z logo jest naprawdę dobrą reklamą!

Ekotorby świetnej jakości w atrakcyjnej cenie

Pracujemy tak, aby odpowiadać na potrzeby naszych klientów. Wybieramy dobre surowce i odpowiednie procesy technologiczne, aby proponować Ci produkty wysokiej jakości. Dzięki temu nasze ekotorby upominkowe zdobywają uznanie nawet najbardziej wybrednych odbiorców. Jeśli chcesz, by Twoje logo pięknie prezentowało się na torbie reklamowej — zdecyduj się na nasze usługi. Na Twoje życzenie dokonamy analizy i doradzimy Ci produkty idealnie pasujące do Twojej działalności! Zapraszamy do kontaktu!

9987
Nowy