Balony pastelowe -
search
  • Balony pastelowe -
  • Balony pastelowe -

Balony pastelowe - zielony g90/12 baloniki GEMAR balon na URODZINY PARTY

27,19 zł
Ilość

Balony pastelowe włoskiego producenta Gemar Balloons

Specyfikacja balonów:

  • kolor: G 90/12 zielony
  • średnica: 10”/ 26 cm
  • ilość: 100 sztuk baloników w paczce
  • flotacja: 18h

BALONY PASTELOWE - ZIELONY G90/12 BALONIKI GEMAR BALON NA URODZINY PARTY

Szukasz idealnych balonów do udekorowania swojego przyjęcia urodzinowego lub innej imprezy? Wybierz balony pastelowe GEMAR w kolorze zielonym! Nasze balony są wykonane z najwyższej jakości lateksu, co zapewnia trwałość i wytrzymałość. Ich średnica wynosi 26 cm/10 ", a pojemność to aż 8,3 litra, co oznacza, że mogą być wypełnione helem lub powietrzem.

Balony pastelowe GEMAR są idealne dla każdego, kto chce stworzyć piękną i wyjątkową atmosferę podczas swojego wydarzenia. Ich delikatny, pastelowy kolor doskonale pasuje do każdej tematyki urodzinowej czy imprezy. Będą świetnie wyglądać w dekoracjach, w kształcie wieńców, girland, czy w formie tła do zdjęć.

Niezależnie od wieku, każdy może używać naszych balonów pastelowych GEMAR, aby udekorować swoje wydarzenie. Mogą być używane na różne sposoby, od prostych wiązanek po skomplikowane dekoracje, aby stworzyć niezapomnianą atmosferę podczas Twojego wydarzenia.

Warto jednak pamiętać, że balony lateksowe, takie jak nasze, nie są biodegradowalne i nie są wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne. Pamiętajmy zawsze, żeby odpowiednio je utylizować.

Nie zwlekaj i wybierz balony pastelowe GEMAR w kolorze zielonym, aby stworzyć niezapomnianą dekorację na swoim przyjęciu urodzinowym lub innej imprezie!

498
Nowy