Balony pastelowe -
search
  • Balony pastelowe -
  • Balony pastelowe -

Balony pastelowe - czerwony g90/45 baloniki GEMAR balon na URODZINY PARTY

27,19 zł
Ilość

Balony pastelowe włoskiego producenta Gemar Balloons

Specyfikacja balonów:

  • kolor: G 90/45 czerwony
  • średnica: 10”/ 26 cm
  • ilość: 100 sztuk baloników w paczce
  • flotacja: 18h

Każde przyjęcie nie może odbyć się bez efektownych dekoracji. Imprezowe dodatki sprawiają, że wnętrze nabiera odpowiedniej atmosfery zabawy. Dzięki temu zaproszeni goście bawią się jeszcze lepiej, a Ty stajesz się najlepszym gospodarzem przyjęcia. Zadbaj zatem o to, aby cieszyć się niezapomnianą zabawą do białego rana i wybierz odpowiednie dodatki do wystroju swojego wnętrza. Balony w kolorze czerwonym to odważny akcent, ale taki, który z pewnością wywoła odpowiedni efekt.

Balony w kolorze czerwonym na wydarzenia dla dorosłych

Balony w tym kolorze świetne sprawdzą się na imprezy dla dorosłych. Doskonale będą się prezentować jako element dekoracyjny wieczoru kawalarskiego czy panieńskiego. Odpowiednio dobrana kolorystyka sprawi, że goście będą się bawić przez długi czas. Balony w kolorze czerownym to również doskonały pomysł do zorganizowania wydarzeń tematycznych. Świetnie sprawdzą się jako element wystroju na Halloween lub innego, bardziej mrocznego klimatu.

Balony w kolorze czerownym na wesela i urodziny

Intensywne kolory tego typu znajdują swoich zwolenników przy okazaji organizacji przyjęć weselnych. Dzięki odpowiednio dobranym dodatkom balony w kolorze czerownym prezentują sę doskonale na tle klasycznej bieli czy ciemniejszej zieleni. Znajdują doskonałe rozwiązanie aranżacyjne na przyjęciach tego rodzaju. Dodatkowo balony w kolorze czerwonym można wykorzystać również jako dodatek do wystroju na przyjęciu urodzinowym. Świetnie sprawdzi się jako element imprezy tematycznej dla dzieci, np. takiej zorganizowanej jako przyjęcie dla Spidermanów.

Balony w kolorze czerwonym w naszym sklepie internetowym

Produkty dostępne w naszej ofercie wykonane są z materiałów najwyższej jakości. Dzięki temu posiadają również atesty dla dzieci do lat 3. Na zamówienia klienta tworzymy indywidualne napisy na balonach, które pozwalają na dodanie odrobiny chcrakteru to tematycznych wydarzeń. Balony w kolorze czerwonym to odważny, ale efektowny akcent jako element dekoracyjny na każde przyjęcie.

497
Nowy