Balony do modelowania MIX kolor x3 + pompka
search
  • Balony do modelowania MIX kolor x3 + pompka
  • Balony do modelowania MIX kolor x3 + pompka

Balony do modelowania MIX kolor x3 + pompka baloniki GEMAR rurki do modelowania MODELINY

108,27 zł
Ilość

Balony do modelowania włoskiego producenta Gemar Balloons

SPECYFIKACJA BALONÓW:

  • długości 140 cm
  • mix kolorów w opakowaniu
  • 100 sztuk baloników w paczce x3

Balony do modelowania, umożliwiające wykonanie różnych balonowych figurek.
Do napompowania balonów niezbędna jest POMPKA, która jest w zestawie.

POMPKA :

  • dwustronna
  • uniwersalna
  • możliwość nadmuchania klasycznych balonów i tych do modelowania

Balony do modelowania włoskiego producenta Gemar Balloons, umożliwiające wykonanie różnych balonowych figurek. Do napompowania balonów niezbędna jest POMPKA !

Balony posiadają atesty do kontaktu z dziećmi od 3 roku życia.

Zabawa i… promocja!

Znalezienie dla młodego człowieka zajęcia, które będzie w stanie pochłonąć go na dłużej niż 5 minut przypomina często walkę z wiatrakami. Duża ilość dostępnych rozwiązań w tym zakresie sprawia, że nie wiadomo, na co się zdecydować i co jest „warte" czasu najmłodszego członka rodziny. Rodzice również stają przed niełatwym zadaniem ukierunkowania młodego człowieka na wartościowe zabawy, które pomogą mu się rozwinąć. Czasem powrót do „zwykłych" i najprostszych rozwiązań przynosi najlepsze rezultaty, a dziecko odnajduje radość i zabawę w wydawać by się mogło prostych zajęciach. Balony modelowane mogą okazać się tutaj strzałem w dziesiątkę!

Powołanie do życia dziecięcych wizji

Balony modelowane do idealny dodatek do dziecięcej przestrzeni, który pozwala małemu człowiekowi rozwinąć swoją wyobraźnię oraz zdolności motoryczne. Balony tego typu mogą być dopełnieniem zestawu rysunków, a dziecko swoje pierwsze dzieła może z powodzeniem przenosić na rzeczywiste zabawki (oczywiście z pomocą rodzica). Takie balony to niedroga inwestycja, a ponadto, coraz częściej doceniana również przez dorosłych, którzy chętnie decydują się na balony reklamowe, do których niniejsze modele należą.

Balony, które uatrakcyjnią każdy event

Balony pozwalają uatrakcyjnić codzienne dziecięce zabawy, a dorosłemu zapewnić wydajne narzędzie do wpłynięcia na rozwój swojego dziecka. Są one prostym rozwiązaniem, które przynosi wielowymiarowe korzyści, dając dziecku rzeczywistą radość z tego, co uda mu się zbudować. Wysoka jakość wykonania gwarantuje, że nasze balony będą zdatne do więcej niż jednego użytku oraz że uda im się wytrzymać intensywne tempo dziecięcej zabawy. Nic więc dziwnego, że goszczą na różnych wydarzeniach plenerowych oraz firmowych eventach, czarując gości swoją formą i kolorami.

9996
Nowy