• -15%
Balony do modelowania MIX kolor + pompka
search
  • Balony do modelowania MIX kolor + pompka

Balony do modelowania MIX kolor + pompka baloniki GEMAR rurki do modelowania MODELINY

48,42 zł
41,16 zł Zniżka 15%
Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką: 48,42 zł
Ilość

Balony do modelowania włoskiego producenta Gemar Balloons 

SPECYFIKACJA BALONÓW:

  • długości 140 cm
  • mix kolorów w opakowaniu
  • 100 sztuk baloników w paczce

Balony do modelowania, umożliwiające wykonanie różnych balonowych figurek.
Do napompowania balonów niezbędna jest POMPKA, która jest w zestawie.

POMPKA :

  • dwustronna
  • uniwersalna
  • możliwość nadmuchania klasycznych balonów i tych do modelowania

Balony do modelowania GEMAR - zestaw z pompką

 

Balony do modelowania GEMAR to doskonały sposób na kreatywną zabawę dla dzieci i dorosłych. Dzięki ich elastyczności i możliwości formowania, można stworzyć wiele ciekawych i oryginalnych kształtów, a jednocześnie rozwijać swoją wyobraźnię i manualne zdolności. W zestawie z pompką do nadmuchiwania, balony do modelowania GEMAR stają się jeszcze bardziej wygodne i łatwe w użyciu.

 

Balony do modelowania GEMAR wykonane są z wysokiej jakości lateksu, który jest bezpieczny dla zdrowia i środowiska. Są dostępne w różnych kolorach, dzięki czemu można stworzyć wiele interesujących kompozycji. Zestaw zawiera 10 sztuk balonów oraz pompkę do nadmuchiwania.

 

Balony do modelowania GEMAR są doskonałe dla dzieci w wieku od 3 lat i starszych, które chcą rozwijać swoją kreatywność i zdolności manualne. Mogą być wykorzystywane na przyjęciach urodzinowych, w przedszkolu czy w domu, do tworzenia dekoracji, gadżetów czy prezentów.

 

Dzięki balonom do modelowania GEMAR, można rozwijać swoją wyobraźnię, cierpliwość i precyzję. Zabawa nimi to nie tylko świetna rozrywka, ale także sposób na rozwijanie swoich umiejętności i zdolności manualnych. Wykorzystaj je na swoim przyjęciu urodzinowym lub jako prezent dla kreatywnego dziecka i zobacz, jak wiele radości mogą przynieść.

9989
Nowy