• Wyprzedaż!
  • -20%
Balony do modelowania MIX kolor
search
  • Balony do modelowania MIX kolor

Balony do modelowania MIX kolor baloniki GEMAR rurki do modelowania MODELINY

29,92 zł
23,94 zł Zniżka 20%
Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką: 29,92 zł
Ilość

Balony do modelowania włoskiego producenta Gemar Balloons

SPECYFIKACJA BALONÓW:

  • długości 140 cm
  • mix kolorów w opakowaniu
  • 100 sztuk baloników w paczce

Balony do modelowania, umożliwiające wykonanie różnych balonowych figurek.
Do napompowania balonów niezbędna jest POMPKA

Balony do modelowania GEMAR - kreatywna zabawa dla dzieci i dorosłych

 

Balony do modelowania to idealny sposób na kreatywną zabawę dla dzieci i dorosłych. Nie ma nic bardziej przyjemnego niż tworzenie ciekawych kształtów z kolorowych balonów. Balony GEMAR to doskonały wybór dla osób ceniących sobie jakość i niezawodność.

Balony GEMAR do modelowania wykonane są z najlepszej jakości lateksu, który jest odporny na rozdarcia i pękanie. Dzięki temu balony są trwałe i można z nich tworzyć wiele różnorodnych kształtów. Balony są łatwe w użyciu i dostępne w wielu kolorach, co daje nieograniczone możliwości w tworzeniu ciekawych i oryginalnych dekoracji.

Balony do modelowania GEMAR to także doskonały sposób na rozwijanie wyobraźni i kreatywności. Tworzenie różnorodnych kształtów z balonów wymaga skupienia, cierpliwości i precyzji, co pozytywnie wpływa na rozwój umysłowy i manualny. Z balonów można tworzyć np. zwierzęta, kwiaty, samochody, motocykle i wiele innych ciekawych kształtów.

Balony do modelowania GEMAR są idealnym wyborem dla nauczycieli, animatorów, klaunów i wszystkich osób zajmujących się organizacją imprez dla dzieci. Balony pozwalają na stworzenie niepowtarzalnej atmosfery na każdej imprezie, a dzieci z pewnością będą zachwycone kolorowymi i ciekawymi dekoracjami.

Nie czekaj i spróbuj już dziś balonów do modelowania GEMAR. To świetna zabawa dla całej rodziny i doskonały sposób na rozwijanie wyobraźni i kreatywności.

9940
Nowy