Balony pastelowe -
search
  • Balony pastelowe -
  • Balony pastelowe -

Balony pastelowe - żółty g90/03 baloniki GEMAR balon na URODZINY PARTY

27,19 zł
Ilość

Balony pastelowe włoskiego producenta Gemar Balloons

Specyfikacja balonów:

  • kolor: G 90/03 żółty
  • średnica: 10”/ 26 cm
  • ilość: 100 sztuk baloników w paczce
  • flotacja: 18h

BALONY PASTELOWE - ŻÓŁTY G90/03 BALONIKI GEMAR BALON NA URODZINY PARTY

Balony pastelowe GEMAR Balloons w kolorze żółtym to doskonały wybór na urodziny, przyjęcia, wesela i wiele innych okazji. Balony mają średnicę 26 cm/10 ”, pojemność 8,3 litra i flotację 18 godzin. W opakowaniu znajduje się 100 sztuk balonów, co pozwala na stworzenie imponującej dekoracji.

Balony GEMAR Balloons są wykonane z najlepszej jakości lateksu, co zapewnia im wytrzymałość i trwałość. Ich pastelowy kolor oraz delikatny połysk sprawiają, że idealnie wpisują się w trendy dekoracyjne. Żółte balony pastelowe to doskonały wybór na dekorację w stylu retro lub wakacyjnym. Można je łączyć z innymi kolorami pastelowymi, a także z białym i złotym.

Balony GEMAR Balloons są łatwe w użyciu i nadają się zarówno dla profesjonalistów jak i amatorów dekoracji. Można je wypełnić helem lub powietrzem za pomocą rurki do nadmuchiwania. Doskonale sprawdzą się w dekorowaniu pomieszczeń, ogrodów, parków czy innych miejsc.

Zapraszamy do sklepu internetowego, gdzie znajdziesz szeroki wybór balonów pastelowych GEMAR Balloons w różnych kolorach i opakowaniach. U nas znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do stworzenia wymarzonej dekoracji na każdą okazję!

498
Nowy